Неділя, 29.03.2020, 20:48 | Ви увійшли як Користувач | Група "Гості"Вітаю Вас Користувач

НЕМК Спорт

Загальні положення

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Дана навчальна програма з фізичного виховання, що затверджена Міністерством освіти і науки України, є обов'язковою для засвоєння її змісту
студентами денної форми навчання вищих закладів освіти І - II рівнів акредитації усіх форм власності.

1.2.Методологічною основою програми є чинні державні документи, що регламентують фізичне виховання як обов'язкову дисципліну.

1.3.Програма ґрунтується на концептуальних засадах законів України "Про фізичну культуру і спорт", "Про освіту", "Про вищу освіту", Цільової комплексної програми "Фізичне виховання - здоров'я нації"", Положенні про державні тести і нормативи оцінки фізичної підготовленості населення України, Концепції фізичного виховання в системі освіти України, Державних вимогах до навчальних програм з фізичного виховання, Державних стандартах вищої освіти та інших документах, що видані Міністерством освіти і науки України.

1.4.Актуальність впровадження програми з фізичного виховак-тя зумовлюється соціальним замовленням сучасного суспільства на всебічно розвинуту гармонійну особистість фахівця, який має високий рівень здоров'я, необхідну фізкультурну освіту та фізичну підготовленість, спроможного до фізичного удосконалення, щоб відповідати вимогам освітньо- кваліфікаційної характеристики.

1.5.Головна мета навчальної програми - визначити стандарт фізичного виховання, відповідний мінімальний рівень обов'язкової фізкультурної освіти для студентів, що навчаються у вищих закладах освіти і отримують кваліфікацію - "молодший спеціаліст", "бакалавр".

1.6.Навчальна програма з фізичного виховання для вищих закладів освіти є складовою стандарту вищої освіти, що держава гарантує.

1.7.Програма вступає в дію з моменту її затвердження Міністерством освіти і науки України. Вона передбачає проведення обов'язкових аудиторних занять в обсязі не менше 4-х годин на тиждень протягом всього періоду навчання за виключенням останнього випускного семестру.

1.8.Збільшення кількості навчальних годин з фізичного виховання здійснюється за рахунок дисциплін вільного вибору вищого закладу освіти і дисциплін вільного вибору студентів.

1.9.Впровадження навчальної програми вищими навчальними закладами контролюють відповідні структури і органи Міносвіти та відповідальні за фізичне виховання у вищих закладах освіти.

1.10.Реалізація головних положень базової програми у вищому навчальному закладі здійснюється його адміністрацією і предметною (цикловою) комісією з фізичного виховання.

1.11.Міністерства, які у своєму підпорядкуванні мають вищі навчальні заклади, що готують працівників, професійна діяльність яких проводиться в спеціальних або екстремальних умовах і потребує спеціальної фізкультурної освіти та фізичної підготовки, розробляють і затверджують навчальні програми з фізичного виховання з урахуванням особливостей підготовки таких фахівцівна основі затвердженої навчальної програми.
Студенти,що вступили до вищого закладу освіти і мають базову загальну середню освіту, навчаються за шкільною програмою з фізичної культури (10, 11 класи). По засвоєнню програми з фізичної культури повної загальної середньої освіти, студенти навчаються за навчальною програмою з фізичного виховання для вищих закладів освіти І - II рівнів акредитації і робочою навчальною програмою.
Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Цікаві сайти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Пошук